Członkowie STP

Poniższa lista obejmuje wyłącznie tych członków STP,
którzy wyrazili zgodę na opublikowanie ich danych na stronie stowarzyszenia.

 

Amatore Ludwik ludwik_amatore@yahoo.it IT pisemny, filmowy, konferencyjny
Ambroziewicz Bohdan bohdan.ambroziewicz@wp.pl EN pisemny, ustny
Appenheimer Swietłana apek1931@gmail.com RU pisemny, ustny
Arustowicz Krystyna andr.arst@wp.pl FR literacki
Atanasow Atanas ata@post.pl BG, RU ustny
Ażgin Zbigniew zazgin@draminski.com EN, DE pisemny
Badowska Iwona i.badowska@post.pl FR literacki
Baehr Wacław   EN pisemny
Baranowska Renata renata.baranowska@top-inter.pl DE konferencyjny
Baranowski Marian incontra@baranowska.pl EN pisemny
Barszczewska Beata barszczewska@yahoo.co.uk EN konferencyjny
Bartoszewicz Hanna hanna.bartoszewicz@gmail.com EN pisemny
Basiński Marian ec.mbasinski@pro.onet.pl FR pisemny
Bednarek Henryk   EN pisemny, literacki
Belkameh Marzena marzena.belkameh@liwest.at DE pisemny
Berezowska Karolina karolina@dialogos.pl EN, FR, GR konferencyny, pisemny i przysięgły
Beyer Krystyna krystyna.beyer@googlemail.com DE pisemny
Białecki Bernard   DE literacki
Białostocki Sławomir sawomir.biaostocki@neostrada.pl RU, FR, EN pisemny, ustny
Bielak Anna   FR pisemny
Biernacka Beata beata.biernacka@wemba.edu.pl EN konferencyjny
Bloch Janina   EN, RU pisemny
Bobkiewicz Olga agata@gergam.pl DE przysięgły
Boczkowska Grazyna grazyna.boczkowska@interia.pl CZ konferencyjny
Boczkowski Edmund edmund0@op.pl EN pisemny, przysięgły
Bonicki Justyn info@bonicki.pl DE pisemny
Borówka Anna azb@vis.pl NL konferencyjny
Bosek Barbara bosekbar@poczta.onet.pl FR przysięgły
Broszkowski Paweł broszkowski@zigzag.pl EN pisemny
Budzianowska-Budrecka Barbara bbudrecka@interia.pl EN literacki
Buschke Sergiusz sbinterpret@gmail.com EN  
Butowicz-Romualdi Maria Halina   RU pisemny, ustny
Canfora-Ścibiorek Emma emma.canfora@gmail.com IT pisemny
Cegieła Marek keram39@gmail.com EN pisemny, literacki
Chlewińska Iwona iwonachlewinska@wp.pl EN pisemny, przysięgły
Chłobowski Kazimierz   EN pisemny
Chmiel Maria maria.chmiel@wp.pl CZ, RU konferencyjny, pisemny
Chmielewska Barbara   EN pisemny
Chmielowska Danuta dchmielowska@uw.edu.pl TR konferencyjny
Cichocka Anna anna@cichocka.com EN pisemny
Colesci Mirko mirko.coleschi@gmail.com IT ustny
Cotelnic Mihai mcotelnic@post.pl RO konferencyjny
Cygnarowski Mateusz mat@data.pl EN konferencyjny
Czaban Władysław w@czaban.net DE, DK, NL przysięgły, pisemny
Czajkowska-Błaziak Anna aczajkowska3@tlen.pl EN konferencyjny
Czarniawska Barbara barbara.czarniawska@gri.gu.se EN, IT pisemny
Czarnocki Andrzej aczarnocki19@gmail.com EN, DE literacki
Czartoryski Witold dr.witold.czartoryski@gmail.com EN pisemny, konferencyjny
Czechmeszyńska-Skowron Barbara czechmeszynska@gmail.com DE pisemny
Czępińska Karolina nuria@nuria.pl ES, EN pisemny
Czopkowicz Józef   FR, IT, ES przysięgły
Czubanowska Anna   EN  
Czyż Anna czyz.anna@gmail.com EN, DE pisemny
Dąbkowska Eugenia edabkowska48@gmail.com RU konferencyjny
Dembska Janina   FR, IT literacki
Diehl Barbara bdiehl@op.pl EN, RU pisemny
Diehl Katarzyna kasia.diehl@yahoo.com EN pisemny, konferencyjny
Dobrołęcki Piotr dobrolec@warman.com.pl YU pisemny, ustny
Dobrowolski Jacek jdobro@wp.pl EN literacki
Döhring Grażyna grazynadohring@gmail.com DE pisemny
Dołgolewska Małgorzata mdolgolewska@hotmail.com EN ustny
Dronka Jolanta joladronka@poczta.onet.pl DE pisemny, przysięgły
Drzewiecki Zbigniew z.drzewiecki@interia.pl EN pisemny
Dudziak Krystyna kdudziak@ihit.waw.pl EN pisemny
Dyrlica Józef dyrlica@onet.pl RU konferencyjny, przysięgły
Dziak Artur artur.dziak@neostrada.pl EN, FR pisemny
Dzierżanowski Ryszard rydz10@wp.pl EN, RU pisemny
Feliksiak Elżbieta sekwana@poczta.onet.pl DE, RU, BY, FR pisemny
Fijałkowska Anna anoolah@gmail.com EN pisemny, przysięgły, ustny
Fisiak Jacek fisiak@amu.edu.pl EN pisemny, ustny
Fraś Piotr pfras@hoga.pl EN pisemny
Frelek Karina kef.two@gmail.com DE ustny, pisemny
Gac Urszula urszulagac@interia.pl FR przysięgły, pisemny
Gajdzica-Kowalczuk Elżbieta krz_kow@poczta.onet.pl DE ustny
Garstecki Olgierd   EN, DE, RU pisemny, konferencyjny
Gasperczyk Weronika weronika.gasperczyk@gmail.com    
Gilewski Wojciech w.gilewski@eurotrad.pl FR, EN ustny, literacki
Glaser-Schuhl Elżbieta e.glaser@btforum.pl IT, EN, FR konferencyjny, pisemny
Glegoła Ryszard ryszard.glegola@translanet.com EN pisemny
Gładkowska Jolanta jola.gladkowska@op.pl EN pisemny
Gochnio Jerzy Jotter@astercity.net EN literacki
Gocłowska Hanna hanna.goclowska1@bgz.pl EN pisemny
Gocman Konrad konrad.gocman@neostrada.pl EN pisemny
Górczak Elżbieta egorczak@poczta.onet.pl DE pisemny
Górska-Łazarz Katarzyna Katarzyna.gorskalazarz@wp.pl EN pisemny, ustny
Grabke Eugeniusz eugeniusz@grabke.de DE pisemny
Grall Stanisław stan.ag@wp.pl EN pisemny
Grządkowski Andrzej   EN ustny
Grzejszczak Zuzanna suzapan@gmail.com FR pisemny
Gugała Paweł pawel.gugala@sglegal.pl DE  
Hajnowski Janusz   DE pisemny
Harasimowicz-Zarzecka Irena   RO literacki
Hassine Ali ali@hassine.pl FR pisemny, ustny
Heidrich-Żurkowska Katarzyna khzurkowska@wp.pl EN literacki
Heliasz Ryszard heliasz@interia.pl IT pisemny
Hnatyszyn Bartosz hnatyba@post.home.pl EN ustny
Holzman Joanna   EN pisemny
Hołyńska Tatiana   UA literacki
Horban Małgorzata   FR ustny
Hurski Eugeniusz   EN, DE przysięgły
Hus Anna annahus@wp.pl FR, IT, ES pisemny
Iwan Henryk expertus@iwan.eu DE pisemny
Iwicka Barbara   FI ustny
Jachimek Renata renata.jachimek@pro.wp.pl EN ustny
Jakubowski Andrzej andjak24@wp.pl FR ustny
Janczak Katarzyna kjanczak@wa.onet.pl FR, DE, EN, ES ustny
Janik Andrzej kinaja@yahoo.com FR, EN, RU pisemny, ustny
Janik Edeltrauta edeljanik@wp.pl DE pisemny
Jankowska Helena   RO przysięgły
Jankowski Andrzej ajankowski2@wp.pl EN pisemny
Janowska-Michnowska Barbara b.janowska4@chello.pl DE pisemny
Janowski Zdzisław   EN pisemny
Janssen Maria majanssen@o2.pl DE ustny, pisemny, literacki
Janssen-Stenko Elżbieta ejanssenstenko@gmail.com DE, EN, FR ustny
Janus Urszula urszula.janus@janus-pl.com CZ,SK ustny
Jarosiewicz Małgorzata mtr@s.pl FR pisemny
Jaszcz Dorota biuro@dortekst.waw.pl HU pisemny, ustny
Jeleń Jan   SE pisemny
Jeśkiewicz Krzysztof jeskiewicz@gmx.de DE, RU ustny
Jezierski Eugeniusz   EN, ES pisemny
Jędrzejewska Swietlana swietlana.jedrzejewska@gmail.com RU pisemny, ustny
Jędrzejowska-Waszczuk Zofia mwaszczuk@frse.org.pl; zofia.jedrzejowska@onet.pl FR pisemny
Johling Wolfgang joehling@wp.pl DE literacki
Jordan Marta marta.a.jordan@gmail.com ES, EN, PT literacki
Józefowicz-Niedźwiecka Zofia bargh@interia.pl IR, DARI, FR ustny, literacki
Jóźwiak Władysław   FR pisemny
Jurzak Tadeusz   RU konferencyjny
Jutrzenka-Trzebiatowska Grabowska Barbara   DE pisemny
Kaczorowski Arkadiusz arkadiusz_kaczorowski@wp.pl EN pisemny
Kajfosz Józef   CZ pisemny, przysięgły
Kałużyński Witold victor@medianet.pl EN pisemny, ustny
Karlik-Schneider Maria mschneider@btbs.com.pl FR, ES, IT, EN, PT pisemny, ustny
Karpińska Hanna hannakar@wp.pl BG, RU, FR pisemny, ustny
Karpiuk Jerzy jkarpiuk@wp.pl DE, EN, RU pisemny, ustny
Kasperec Stanisław irwikpk@irwik.waw.pl RU, EN pisemny
Kaźmierczak Elżbieta eja.kaz@wp.pl DE ustny
Kębłowski Aleksander aleksander_keblowski@op.pl DE pisemny
Kierzkowska Danuta danuta.kierzkowska@tepis.org.pl EN, RU przysięgły
Kiszkurno-Koziej Ewa koziej@op.pl EN pisemny
Klonowicz Wojciech wklonowicz@turboservice.com.pl DE, EN konferencyjny
Kłaptocz Irena   DE pisemny
Koczyk Anna akoczyk@poczta.onet.pl FR, IT, EN przysięgły
Kominiak-Michalska Anna michalska@o2.pl EN przysięgły
Konieczna Anna akonieczna@post.pl EN, arabski pisemny
Kopczewska Renata renata@yourguide.pl EN literacki
Kopczyńska Krystyna kko@wa.onet.pl DE, EN ustny
Korzeniowski Witold borowa.gora@neostrada.pl DE, EN pisemny
Korzeń Łukasz sfan@interia.pl EN pisemny, konferencyjny
Kosim Leszek kosim@kosim.net.pl DE ustny
Kossobudzki Leon aflo@wp.pl EN, RU ustny
Kowalski Włodzimierz wl.kowalski@t-online.de DE ustny
Kozłowiec Iwona iwonakozlowiec@gmail.com EN pisemny
Kozłowska Barbara barbara.kozlowska@mg.gov.pl DE pisemny
Kozłowska Danuta   FR przysięgły
Kozłowska Zofia zosiakoz@wa.onet.pl RU pisemny
Krauze Jolanta jolk2@onet.eu EN, FR pisemny
Krauze Stanisław   EN pisemny
Krochmalewska Hanna hanna.krochmalewska@stp.org.pl EN, BG, RU ustny, pisemny
Król Leszek stp@lextor.pl DE ustny, przysięgły
Krzemień-Ojak Krystyna   DE literacki
Kubiak Anna a.m.kubiak@interia.pl RS pisemny
Kugaczewska Renata kugaczewska@interia.pl ES ustny
Kukliński Mirosław m.kuklinski@emexim.pl EN pisemny
Kwasow Agnieszka agnieszka@kwasow.net    
Kwiecień Krzysztof kkwiecien01@gmail.com RU, FR, EN pisemny
Lang Zofia lang@2com.pl HU ustny
Laskowski Eugeniusz   RU, EN pisemny
Lau-Bukowska Dimitrina dinalb@vp.pl BG ustny, literacki
Legawiec Grzegorz gregleg@gazeta.pl EN pisemny
Leja Alina alina.leja@gmail.com EN pisemny, ustny
Leligdowicz Jacek jacek.leligdowicz@vp.pl EN, DE pisemny
Leszebrandt-Streich Zofia zls@poczta.neostrada.pl ES ustny
Liberska Barbara bliberska@o2.pl RU ustny, pisemny
Lipińska-Derlikowska Magdalena magda@poliglota.com.pl EN pisemny
Litewka Andrzej litewka.andrzej@gmail.com EN, RU pisemny
Lubicz-Trawkowska Halina halina.lubicz@gmail.com FR, ES, RU przysięgły
Łaba Kazimierz   EN, SE pisemny
Łągiewska Marzanna lagiewska@wp.pl DE ustny
Łobacz Patrycja patrycja.lobacz@tlumaczekonferencyjni.pl    
Łopuszański Stanisław slopuszanski1@poczta.onet.pl FR, EN ustny, pisemny
Łozińska Małgorzata margaritamargarita1@gmail.com IT, FR ustny
Łucewicz-Napałkow Maryja maryja.l@wp.pl BY, RU, UA pisemny, ustny
Mach Jolanta   EN literacki
Macińska Magdalena m.macinska@interia.pl EN, FR ustny
Madejski Janusz janusz@madejski.com EN pisemny
Maj-Tkaczyńska Danuta d.maj-tkaczynska@wp.pl EN, FR przysięgły
Majchrowska Zofia zofiamajchrowska@wp.pl DE pisemny, ustny, przysięgły
Majus Krzysztof majus@bezeqint.net hebr. pisemny
Makurat Hanna hana.csb@wp.pl kaszubski pisemny
Malinowski Władysław   DE, CZ pisemny
Małachowicz Ewa ewamalachowicz@interia.pl CZ pisemny, przysięgły
Małobęcka Alicja malobecka@wp.pl HU pisemny, ustny
Maniowska Katarzyna katarzyna.maniowska@outlook.com IT pisemny
Marchlewicz Urszula juup@post.pl DE pisemny
Markiewicz Bożena bozenabozena@gmail.com EN pisemny
Marszałek Elżbieta elzbieta.marszalek@me.com DE ustny
Martoglio Daniele info@italiano.pl IT pisemny, ustny
Marzęcki Józef   EN pisemny
Matulewska Aleksandra aleksandra.matulewska@gmail.com EN b.p.sek.
Mazik Małgorzata office@malgorzatamazik.pl EN literacki, NT
Mazur Izabela izabela_mazur@ymail.com EN pisemny NT, przysięgły, ustny
Metelska Maryla   EN literacki
Michalik Maria jacjagod@mp.pl FR ustny
Michalska Sylwia   DE przysięgły
Michałowska Elżbieta ella.michalowska@gmail.com DE ustny, pisemny
Micińska-Kochanowska Ewa mkewa@interia.pl DE przysięgły
Mierowska-Paszkiewicz Magdalena magda.mierowska@wp.pl EN pisemny
Mieszkowski Tadeusz teme19@tlen.pl EN, DE, IT literacki
Mikołajczyk Joanna biuro@joannamikolajczyk.eu DE pisemny, przysięgły
Milczarek Ryszard dolmex@wp.pl    
Minakowska-Koca Bernadeta koca@wp.pl EN literacki
Miśkiewicz Zbigniew kas-zbig@hot.pl EN pisemny
Mockałło Helena helenam799@onet.pl EN, NL ustny
Moraczewska Iwona iwona@moraczewska.pl EN pisemny, przysięgły
Mrall Henryk   DE pisemny
Mroczek Izabela izabela.ewa.mroczek@gmail.com CZ pisemny, przysięgły
Nadstoga Michał mnadstoga@gmail.com EN, FR pisemny
Nadstoga Zbigniew nadstoga@amu.edu.pl EN ustny
Nawrocki Ryszard reln@poczta.fm EN pisemny
Nawrot Bogumiła bnawrot@wp.pl EN literacki
Niecikowska-Jastrzębska Krystyna niecikowska.krystyna@gmail.com EN pisemny
Niemirycz Aleksandra aniem@wp.pl EN, RU ustny
Nowak Elżbieta eknowak@ists.pl EN ustny
Nowak Stanisław   EN, DE, RU pisemny
Nowakowska Joanna nowakowska.joanna@vp.pl ES pisemny
Nowakowska Maria m.nowakowska@kig.pl ES ustny
Oborski Andrzej a.oborski@proconsulting.com.pl FR pisemny/ustny
Obsada Janusz obsada@post.pl DE ustny
Olczak Teresa   RU, CZ literacki
Oliferko Tadeusz tadoli@go2.pl EN, RU pisemny, ustny
Opalińska Teresa top@acn.waw.pl EN pisemny
Ordon-Krzak Monika m.ordon@onet.pl DE ustny
Osiecka Maria   FR przysięgły
Palarczyk Ewa epalarczyk@poczta.onet.pl JP ustny
Paluszyńska Emilia emilia.pal@palu.pl EN, FI ustny
Petecka Joanina   DE, SE ustny
Piasecka-Maszczyk Izabela izabela.maszczyk@zigzag.pl EN ustny
Pierchała Antoni   FR pisemny
Pietrzak-Merta Magdalena magdalena.pietrzak-merta@wp.pl; magdalena.merta@udskior.gov.pl EN literacki
Piotrkowicz Marta piotrkowicz.m@wp.pl IT, FR pisemny
Piotrowiak Krzysztof krzysztof.piotrowiak123@gmail.com HU ustny
Pląder-Kuźma Halina halinapl@onet.pl NL pisemny
Pluta Magdalena plumen_xl@wp.pl FR literacki
Płatkowska Izabela platiza@gmail.com DE ustny
Pobratyn-Słomińska Anna hania_ast@yahoo.de; anna.slominska.ast@wp.pl DE, RU ustny
Polkowski Andrzej andykot@onet.eu EN, DE literacki
Popęda Maja maja.popeda@gmail.com EN pisemny
Poppe Czesław czeslaw.poppe@wp.pl DE pisemny
Postół Kazimierz   DE przysięgły, pisemny
Pustuła-Lewicka Hanna hpustula@wp.pl    
Puternicka Maria maryla.puternicka@gmail.com HU ustny
Rabenda Marian rabendamarian@gmail.com FR ustny, pisemny
Reisner Ryszard tekstylangpro@op.pl EN literacki
Rochowski Jan   EN pisemny
Rodziewicz Aleksander alrod@o2.pl EN pisemny
Rodziewicz Marian   DE, RU pisemny
Rojewska-Olejarczuk Ewa ewarol@op.pl RU, BY literacki
Romanowska (Czaczkowska) Justyna c.justyna@gmail.com    
Rucińska Anna ania_st@go2.pl EN pisemny,przysięgły
Ruszel Joanna jruszel@yahoo.com FR ustny
Rykała Józef jrykala@adres.pl RU przysięgły, ustny
Rywin Lew   EN, RU pisemny
Sachmacińska Krystyna kmorow@wp.pl EN pisemny, przysięgły
Samborska Małgorzata sambory@qdnet.pl EN literacki
Sawicki Karol karl.sawicki@gmail.com SE, DE ustny, literacki
Sempryk Jarosław sempryk@pro.onet.pl EN pisemny
Sibiga Tadeusz tadeuszjsibiga@wp.pl SE, EN pisemny
Sikora-Chmielewska Irena irena.chmielewska@post.pl CZ, SK, BG pisemny, ustny
Sikorska-Jaroszyńska Małgorzat mhjsj@interia.pl EN pisemny
Skalska Maria mamajanulai@poczta.onet.pl DE literacki
Skałba Ryszard skalba@go2.pl    
Skowroński Witold vitoskow@amu.edu.pl EN ustny
Skup Andrzej alskup1@neostrada.pl EN pisemny
Smykowska Elżbieta smykowska@gmail.com RU literacki
Sobczak Jarosław sobczak@pro.onet.pl DE ustny
Sokołowski Zbigniew   DE pisemny
Srokowski Stanisław srokowski@free.art.pl RU literacki
Stadnik Krzysztof kama1000@tlen.pl EN, RU ustny
Stańco Jerzy   EN, RU pisemny
Starzewski Witold sta@k.pl EN, DE przysięgły, pisemny
Stelmaszyk Jerzy   DE pisemny
Stoeckle Philip bostok@rubikon.pl EN pisemny
Stokłosa Bożena bozenna.stoklosa@interia.pl EN literacki
Studencki Maciej mstudencki@gmail.com EN literacki
Surała Joanna joanna.surala@gmail.com    
Swinarska Joanna info@victoria.strefa.pl EN pisemny
Szafrański Marceli   DE pisemny
Szczepanowska Janina j.szczepanowska@interia.pl EN pisemny
Szcześniak Ewa ewa-szczesniak@o2.pl DE ustny
Szczurkowska Stefania stefania.szczurkowska@wp.pl EN literacki
Szenderowicz George gszenderowicz@gmail.com EN pisemny
Szostek Marta martaszostek@vp.pl EN, FR pisemny
Szumowska Henryka   DE pisemny
Szwemin Marian   EN, DE pisemny
Szymański Krzysztof szymanski@centrum.2a.pl DE ustny
Szynka Andrzej aszynka@o2.pl DE ustny
Szyszko Aleksander   RU pisemny
Świerczyńska Małgorzata margareta.swierczynska@wp.pl DE ustny
Tanalska-Dulęba Anna anna.tanalska.duleba@cis.pl RU, EN literacki
Tarczyńska Anna amshield@wp.pl EN literacki
Tartanus Alina ala.tartanus@gmail.com DE, RU ustny
Tomaszewska-Antoniewicz Agata atoman@interia.pl FR przysięgły
Traczewska-Zych Elżbieta elzbieta.traczewskazych@op.pl EN pisemny
Tucholski Krzysztof tucholski1k@gmail.com EN pisemny
Tur Jan   RU, UA, BY, DE przysięgły
Turczyn Ryszard ryszardturczyn@hot.pl DE, NL literacki
Turczyńska Magdalena magdalena.turczynska@tlumaczniemieckiego.waw.pl DE pisemny
Tuz Adam adam.tuz@outlook.com EN pisemny
Tymczyński Ryszard ryszard.tymczynski@wp.pl EN, FR pisemny
Urbanowicz Edyta edytaur@hotmail.com ES pisemny
Van Blommestein Gabriele gvanblom@gmail.com LT pisemny
Vencl Dubravko vencl@wp.pl CR, RS, BA pisemny
Walewski Jacek j.walewski6@upcpoczta.pl FR ustny
Warchoł Joanna joannawarchol@prokonto.pl    
Wasilewska-Rabinowitz Anna anna.rabinowicz@gmail.com EN ustny
Waśniewska Jolanta jolantaw@niemiecki.sm.pl DE pisemny
Weinert Wojciech weinert@info.com.pl EN pisemny
Wierucka Izabela wierkar@wp.pl DE ustny
Wilanowska Danuta wildan@interia.pl FR, EN literacki
Wild Maciej wild@onet.pl EN pisemny
Wirpsza-Święcka Elżbieta wirel@op.pl EN pisemny
Wiśniewska Anna tadekwii@neostrada.pl DE ustny
Wojciechowski Władysław wlady.wojciechowski@icloud.com EN literacki
Wojtowicz-Natanson Barbara   EN pisemny
Wojtyga-Zagórska Wiesława wzagorska@wp.pl RU ustny/pisemny
Wolfram-Romanowska Danuta rdanuta@ifa.amu.edu.pl EN pisemny
Wrońska-Zwolińska Halina hwrozwo@onet.pl EN ustny
Wróblewska Krystyna frivolit@wp.pl RU ustny
Wróblewski Jerzy private@ka.onet.pl EN ustny, pisemny
Wysocki Adam   NL literacki
Wysocki Michał   RU, DE przysięgły, pisemny
Zagrodzki Michał zagrod@op.pl EN pisemny
Zajadacz Paweł pawza@op.pl EN pisemny
Zakrzewski Andrzej andrzejzakrzewski@wp.pl DE, NL, ustny
Zakrzewski Igor igorzakrz@wp.pl RU ustny/literacki/pisemny
Zamecka Ewa e.zamecka@stat.gov.pl FR ustny
Zarecki Piotr piotr.zarecki@post.pl DE pisemny, ustny
Zarzecki Krzysztof   EN literacki
Zarzycki Adam adam@mistral-elast.com.pl DE pisemny
Zastawna-Templin Agnieszka agazast@interia.pl TR ustny
Zawadzki Jan   RU pisemny
Zawierzeniec Maja maja.zawierzeniec@gmail.com    
Zgondek Maciej maciej.zgondek@sine-qua-non.pl DE, EN ustny
Zielińska Renata r-zielinska@t-online.de DE pisemny
Zieliński Lech Lech.Zielinski@umk.pl DE pisemny, ustny, przysięgły
Zięborak Juliusz j_zieborak@o2.pl EN pisemny
Zimnicka Iwona iwona.zimnicka@gazeta.pl NL pisemny
Ziółkowski Michał mikedrop@interia.pl EN pisemny
Zlatkes Gwido franklvigoda@hotmail.com EN, hebr. literacki
Zubrzycka-Gryglak Kordula euroglotta@euroglotta.eu DE, FR pisemny/ustny
Zych Barbara   DE pisemny
Zychowicz Juliusz   DE, RU, CZ pisemny, literacki, przysięgły
Żak Mieczysław mieczyslawzak@poczta.wp.pl DE pisemny
Żbikowska Małgorzata maglozbik@o2.pl EN, RU literacki
Żdżarska Anna multum@multum.biz IT pisemny, ustny
Żdżarski Zbigniew z_zdzarski@air-service.pl EN pisemny
Żebrowski Piotr tomzeb@gazeta.pl EN pisemny
Żemralska Krystyna   DE, FR ustny
Żołędziowski Lech lzz@onet.pl EN, FR ustny
Żurek-Góralczyk Krystyna ambrpbkk@mweb.co.th HU ustny
Żurowska Anna azurowska@onet.eu EN pisemny
Żurowska Maria mkzur@poczta.fm FR literacki