Szukasz tłumacza?

  
JęzykNazwisko
i imię
Adres e-mailRodzajTematyka
ANGIELSKI   
 Ambroziewicz Bohdanbohdan.ambroziewicz@wp.plpisemne, symultaniczne, konsekutywnewszystkie możliwe z wyjątkiem medycyny
 Baranowski Marianincontra@baranowska.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultaniczneekonomia, prawo, techniczne, literatura
 Barszczewska Beatabarszczewska@yahoo.co.ukkonsekutywne, symultanicznegospodarka, polityka, kultura
 Basiński Marianec.mbasinski@pro.onet.plpisemnetechnika (mechanika, elektryka, robotyka, budownictwo, informatyka)
 Berezowska Karolinakarolina@dialogos.plpoświadczone, konsekutywne, symultaniczne 
 Budzianowska-Budrecka Barbarabbudrecka@interia.plprzysięgłe pisemne, literaturaliteratura
 Cichocka Annaanna@cichocka.comprzysięgłe, pisemneprawo, handel, ekonomia, medycyna, ochrona środowiska
 Czarniawska Barbarabarbara.czarniawska@gri.gu.sepisemnenauki społeczne i literatura piękna
 Diehl Katarzynakasia.diehl@yahoo.compisemne, konsekutywne, symultaniczneIT, prawo, biznes, PR, marketing, kultura, architektura, medycyna, nauki przyrodnicze, muzyka
 Dobrowolski Jacekjdobro@wp.plpisemneliteratura, buddyzm, medytacja
 Drzewiecki Zbigniewz.drzewiecki@interia.plpisemnepolityka, ekonomia, handel, prawo, umowy, kontrakty
 Dudziak Krystynakrystyna.dudziak@gmail.compisemnemedycyna
 Dunin Wiktoriawiktoriahelenadunin@gmail.comsymultaniczne, konsekutywne, pisemneogólne, medyczne, budowa dróg, tematyka chrześcijańska
 Fraś Piotrpfras@hoga.plpisemnemedycyna, marketing, technika
 Glaser-Schuhl Elżbietae.glaser@btforum.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultanicznebiznes, finanse, księgowość, technologie, budowlane, motoryzacyjne, środowisko, zdrowie
 Gocman Konradkonrad.gocman@gmail.comprzysięgłe, pisemne, ustnedokumenty stanu cywilnego i sądowe, umowy (spółki i inne), medyczne
 Grządkowski Andrzeja.grzadkowski@aiic.netkonferencyjne (symultaniczne i konsekutywne)polityka, ekonomia, prawo, finanse, humanistyka
 Gulko Katarzynakasia.gulko@gmail.compisemneprzemysł motoryzacyjny
 Jachimek Renatarenata.jachimek@pro.wp.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemneenergetyka, OZE, ochrona środowiska, gospodarka odpadami, przemysł naftowy, akredytacja, ekonomia, nieruchomości, IT
 Janczak Katarzynadomat@domatlang.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultaniczne – moja strona internetowa www.domatlang.plopis specjalizacji na stronie www.domatlang.pl
 Janssen Mariamajanssen.int@gmail.comkonferencyjne symultaniczne i konsektywne, pisemne z języka angielskiego na język niemiecki, prawo, polityka, gospodarka, historia, socjologiaprawo, gospodarka, ubezpieczenia, religioznawstwo, zabytki, budownictwo, historia i archeologia, filozofia, socjologia
 Kleidysz-Niwińska Milenamilena.kleidysz@gmail.compisemneliterackie, naukowo-techniczne
 Kopczyńska Krystynakko@wa.onet.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemne (z języka angielskiego na język polski) biznes, prawo, kultura, historia, polityka, technika (architektura, budownictwo, ochrona środowiska, energetyka, przemysł drzewny, mechanika)
 Korzeń Łukaszsfan@interia.plpisemne, konferencyjnenaukowo-techniczne
 Kozłowiec Iwonaiwonakozlowiec@gmail.comsymultaniczne, konsekutywneprzysięgłe
 Leligdowicz Jacekjacek.leligdowicz@vp.plpisemne, konsekutywne, symultaniczne – również DE <> ENmedycyna, inne dziedziny w zależności dostępności piśmiennictwa
 Lipińska-Derlikowska Magdalenam.derlikowska@gmail.comsymultaniczne, konsekutywne, przysięgłe (tylko ustne)energetyka, prawo, bankowość/giełdy/finanse, ekonomia, hotelarstwo, edukacja
 Lipińska-Derlikowska Magdalenam.derlikowska@gmail.comustne (symultaniczne, konsekutywne), przysięgłe (ustne)prawo, energetyka, bankowość i finanse, edukacja, ekonomia, polityka, telekomunikacja, hotelarstwo i turystyka
 Madejski Januszjanusz@madejski.compisemne, konsekutywnedziedziny techniczne
 Markiewicz Bożenabozenabozena@gmail.combeletrystyka, przysięgłe,literatura współczesna
 Mierowka-Paszkiewicz Magdalenamagda.mierowska@wp.plpisemnemuzyka, architektura, zabytki, krajoznawcze teksty, sztuka, listy dialogowe
 Miśkiewicz Zbigniewkas-zbig@hot.plsymultanicznemedycyna
 Nawrot Bogumiłabnawrot@wp.plliterackie, pisemne
 Nowak Elżbietabiuro@elzbietanowak.com.plprzysięgłe, pisemne, symultaniczneprawo, finanse, biznes
 Ordon-Krzak Monikam.ordon@onet.plkonsekutywne, symultaniczne, przysięgłe, pisemnepolityka, historia, sztuka, kultura, biznes, prawo, energetyka, transport
 Sempryk Jarosławsempryk@pro.onet.plprzysięgłe, pisemneteksty naukowe/specjalistyczne/zarządzanie/medyczne/prawnicze
 Samborska Małgorzatafratago@wp.plpisemneliteratura, film
 Schneider Mariamschneider@btbs.com.plkonsekutywne, pisemnefinanse, bankowość, prawo, IT, patenty, medyczne, budownictwo
 Szczurkowska Stefaniastefania.szczurkowska@wp.plpisemneedukacja – literatura naukowa, literatura piękna
 Skowroński Witoldvitoskow@amu.edu.plkonsekutywne i symultaniczneróżne
 Sobczak Jarosławsobczak@pro.onet.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemnebankowość, bezpieczeństwo i obronność, energetyka, organizacje pozarządowe, prawo i administracja, tematyczne wizyty studyjne i turystyka, związki zawodowe
 Souffez Małgorzatamsouffez@wp.plsymultaniczne, konsekutywneadministracja i zarządzanie, technika
 dr Stokłosa Bożennabozenna.stoklosa@gmail.compisemneliteratura piękna, eseistyka, publicystyka, książki popularnonaukowe, historia sztuki
 Szczepanowska Janinaj.szczepanowska@interia.plprzysięgłe, pisemneprawo, finanse
 Szostek Martamartaszostek7@gmail.compisemneliteraturoznawstwo, psychologia, socjologia, filozofia, ekonomia
 Tuz Adamadam.tuz@outlook.compisemne, literackiemedycyna, nauki o życiu, beletrystyka
 Wild Maciejwild@onet.plpisemneekonomia, biznes, prawo
 Wróblewski Jerzywroblewski.jerzy@outlook.com
private@ka.onet.pl
oprócz przysięgłychwiele, oprócz medycyny
 Zagrodzki Michałzagrod@op.plpisemnehumanistyka
 Żebrowski Piotr Tomasztomzeb@gazeta.plpisemne i konsekutywneprawo, archeologia
BIAŁORUSKI    
   
 Łucewicz-Napałkow Maryjamaryja.l@wp.plsymultaniczne, konsekutywne, poświadczone, pisemneprawo, medycyna, ekonomia etc.
BOŚNIACKI   
 Dobrołęcki Piotrdobrolec@warman.com.plpisemnehistoria i rynek książki
 Vencl Dubravkovencl@wp.plpisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, ekonomia, sztuka, polityka, związki zawodowe
BUŁGARSKI    
 Karpińska Hannahannakar@wp.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemne, przysięgłeliteratura, publicystyka, historia, nauki społeczne, polityka
 Sikora-Chmielewska Irenairena.chmielewska@post.pl
irena.m.chmielewska@gmail.com
pisemne, konsekutywne, symultaniczneteatr, sztuka, administracja, historia, socjologia, nauki humanistyczne
CHIŃSKI   
 Souffez Małgorzatamsouffez@wp.plsymultaniczne, konsekutywneadministracja i zarządzanie, technika
CHORWACKI    
 Dobrołęcki Piotrdobrolec@warman.com.plpisemnehistoria i rynek książki
 Vencl Dubravkovencl@wp.plpisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, ekonomia, sztuka, polityka, związki zawodowe
 Woźniewska-Melnik Annaannawozniewska@wp.plpisemne
CZARNOGÓRSKI   
 Dobrołęcki Piotrdobrolec@warman.com.plpisemnehistoria i rynek książki
 Vencl Dubravkovencl@wp.plpisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, ekonomia, sztuka, polityka, związki zawodowe
CZESKI   
 Janus Urszulaurszula.janus@janus-pl.com
janusurszula004@gmail.com
przysięgle, konsekutywne, pisemneprawo, kultura, farmacja,
 Małachowicz Ewaewamalachowicz@interia.plpoświadczone, pisemne, konsekutywne, symultaniczne, audiowizualneprawo, kultura i sztuka
 Mroczek Izabelaizabela.mroczek@perfekcyjniepoczesku.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, medycyna
 Sikora-Chmielewska Irenairena.chmielewska@post.pl
irena.m.chmielewska@gmail.com
pisemne, konsekutywne, symultaniczneteatr, sztuka, administracja, historia, socjologia, nauki humanistyczne
DUŃSKI   
 Borówka Anna Zofiaazb@vis.plprzysięgłeróżne
 Czaban Wladyslaww@czaban.netprzysięgłe pisemneogólne, ekonomia, prawo
FRANCUSKI   
 Badowska Iwonai.badowska@post.plpisemneliteratura piekna, literatura faktu, publicystyka
 Barszczewska Beatabarszczewska@yahoo.co.ukkonsekutywne, symultanicznegospodarka, polityka, kultura
 Basiński Marianec.mbasinski@pro.onet.plpisemnetechnika (mechanika, elektryka, robotyka, budownictwo, informatyka)
 Berezowska Karolinakarolina@dialogos.plpoświadczone, konsekutywne, symultaniczne
 Bosek Barbarabosekbar@gmail.comprzysięgłe, pisemneprawo, sądownictwo, technika z zakresu budowlanego i inżynierii sanitarnej
 Coleschi Mirkomirko.coleschi@gmail.comustne konferencyjne symultaniczne i konsekutywneUE
 Gilewski Wojciechw.gilewski@eurotrad.plwszystkie rodzaje, plus literackie i AVwszystkie dziedziny
 Glaser-Schuhl Elżbietae.glaser@btforum.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultanicznebiznes, finanse, księgowość, technologie, budowlane, motoryzacyjne, środowisko, zdrowie
 Gulko Katarzynakasia.gulko@gmail.compisemneprzemysł motoryzacyjny
 Janczak Katarzynadomat@domatlang.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultaniczne – moja strona internetowa www.domatlang.plopis specjalizacji na stronie www.domatlang.pl
 Janssen-Stenko Elżbietaejanssenstenko@gmail.compisemne (z języka francuskiego na język niemiecki)polityka, ekonomia, sztuka
 Łobacz Patrycjapatrycja.lobacz@tlumaczekonferencyjni.plsymultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, pisemne
 Ruszel Joannajruszel@yahoo.compisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, polityka i stosunki międzynarodowe, ekonomia i finanse, rolnictwo i weterynaria, budownictwo, energetyka, nauki społeczne
 Schneider Mariamschneider@btbs.com.plsymultaniczne, konsekutywne, poświadczone, pisemnefinanse, bankowość, prawo, IT, patenty, medyczne, budownictwo
 Souffez Małgorzatamsouffez@wp.plsymultaniczne, konsekutywneadministracja i zarządzanie, technika
 Szostek Martamartaszostek7@gmail.compisemneliteraturoznawstwo, psychologia, socjologia, filozofia, ekonomia
 Tomaszewska Agataatoman@interia.plustne, pisemnemedycyna, prawo, homeopatia
 Traczewska-Zych Elżbietaelzbieta.traczewskazych@gmail.compisemneprzyroda, ogrodnictwo, dla dzieci, poradniki
 Zagrodzki Michałzagrod@op.plpisemnehumanistyka
GRECKI    
 Berezowska Karolinakarolina@dialogos.plpoświadczone, konsekutywne, symultaniczne 
HISZPAŃSKI   
 Czępińska Karolina Nurianuria@nuria.plpisemne, ustnebudownictwo, historia, turystyka i inne
 Gilewski Wojciechw.gilewski@eurotrad.plwszystkie rodzaje, literackie i AVwszystkie dziedziny
 Glaser-Schuhl Elżbietae.glaser@btforum.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultanicznebiznes, finanse, księgowość, technologie, budowlane, motoryzacyjne, środowisko, zdrowie
 Janczak Katarzynadomat@domatlang.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultaniczne – moja strona internetowa www.domatlang.plopis specjalizacji na stronie www.domatlang.pl
 Kugaczewska Renatakugaczewska@interia.plkonsekutywne, symultaniczneróżnorodna tematyka
 Samborska Małgorzatafratago@wp.plpisemneliteratura, film
 Schneider Mariamschneider@btbs.com.plsymultaniczne, konsekutywne, poświadczone, pisemnefinanse, bankowość, prawo, IT, patenty, medyczne, budownictwo
 Szczurkowska Stefaniastefania.szczurkowska@wp.plpisemneedukacja – literatura naukowa, literatura piękna
 Zawierzeniec Majamaja.zawierzeniec@gmail.compisemne, konsekutywneteksty literackie, sztuki teatralne i filmy, teksty naukowe i popularyzatorskie, marketingowe i biznesowe
KATALOŃSKI   
 Schneider Mariamschneider@btbs.com.plpisemnefinanse, bankowość, prawo, IT, patenty, medyczne, budownictwo
LITEWSKI    
 van Blommestein Gabrielėsekretariat@kancelaria-gvb.plpisemneprawnicze, techniczne
NIDERLANDZKI    
 Turczyn Ryszardryszardturczyn@hot.pltłumaczenie literackie – prozaliteratura, humanistyka, filozofia, psychologia
NIEMIECKI    
 Baranowska Renatarenata.baranowska@top-inter.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemne, przysięgłeochrona środowiska, przemysł samochodowy, medycyna, prawo, marketing, psychologia
 Basiński Marianec.mbasinski@pro.onet.plpisemnetechnika (mechanika, elektryka, robotyka, budownictwo, informatyka)
 Benedykciuk Romanbiuro@adiunctor.plpisemnebudownictwo, komputery
 Beyer Krystynabeyer.kry@gmail.comprzysięgłeprawo, administracja,
 Bobkiewicz Olga Agataagata@gergam.plpisemne, przysięgłe ustne konsekutywnemedycyna, prawo, biologia, chemia
 Bonicki Justyninfo@bonicki.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywnetłumaczenia techniczne, prawnicze, finansowe
 Czaban Władysławw@czaban.netprzysięgłe pisemneogólne, ekonomia, prawo
 Dunin Wiktoriawiktoriahelenadunin@gmail.comkonsekutywne, symultaniczne, pisemneogólne, filozoficzne
 Górczak Elżbietaegorczak@poczta.onet.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, niechętnie symultanicznefinanse, prawo, podatki, HR, tematyka ogólna, niechętnie techniczne
 Janczak Katarzynadomat@domatlang.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultaniczne – moja strona internetowa www.domatlang.plopis specjalizacji na stronie www.domatlang.pl
 Janssen Mariamajanssen.int@gmail.comkonferencyjne symultaniczne i konsekutywne, pisemneprawo, gospodarka, ubezpieczenia, religioznawstwo, zabytki, budownictwo, historia i archeologia, filozofia, socjologia
 Janssen-Stenko Elżbietaejanssenstenko@gmail.comkonferencyjne (konsekutywne i symultaniczne), pisemnewszystko poza tematyką ściśle medyczną i ściśle techniczną
 Kędzierska Halinahalina@textservice.plprzysięgłe, ustne i pisemne, konsekutywne, symultanicznekażda za wyjątkiem medycyny i informatyki
  Kopczyńska Krystynakko@wa.onet.pl symultaniczne, konsekutywne, pisemne biznes, prawo, kultura, historia, polityka, technika (architektura, budownictwo, ochrona środowiska, energetyka, przemysł drzewny, mechanika)
 Kosim Leszekkosim@kosim.net.pluwierzytelnione, pisemne, konsekutywnemotoryzacja, prawo, gospodarka, ogólne
 Król Leszekstp@lextor.plpoświadczone, pisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, polityka, społeczeństwo, IT, oświata, ewent. inne w zależności od dostępności materiałów i możliwości przygotowania – bez medycyny. (szczegóły na www.lextor.pl)
 Leligdowicz Jacekjacek.leligdowicz@vp.plpisemne, konsekutywne, symultaniczne – również DE <> ENmedycyna, inne dziedziny w zależności dostępności piśmiennictwa
 Łągiewska Marzannalagiewska@wp.plsymultaniczne, konsekutywne
 Marszałek Elżbietaelzbieta.marszalek@me.comkonsekutywne, symultaniczneprawo, ekonomia, polityka europejska, nauki humanistyczne
 Ordon-Krzak Monikam.ordon@onet.plkonsekutywne, symultaniczne, przysięgłe, pisemnepolityka, historia, sztuka, kultura, biznes, prawo, energetyka, transport
 Skałba Ryszardskalba@go2.plprzysięgłe, pisemneekonomia, historia
 Sobczak Jarosławsobczak@pro.onet.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemnebankowość, bezpieczeństwo i obronność, energetyka, organizacje pozarządowe, prawo i administracja, tematyczne wizyty studyjne i turystyka, związki zawodowe
 Szynka Andrzejaszynka@o2.plpisemne, ustnestosunki międzynarodowe, ekonomia, prawo, polityka społeczna
 Turczyn Ryszardryszardturczyn@hot.pltłumaczenie literackie – prozaliteratura, humanistyka, filozofia, psychologia
 Wiśniewska Anna Aleksandraa.aleksandra.wis.niemiecki@gmail.compisemne, konsekutywne, symultanicznetechniczne, historia/turystyka, medycyna, ogólne
 Zarecki Piotrpiotr.zarecki@post.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemne.technika, biznes, polityka (mgr inż. po studiach w Niemczech na TU Dresden).
 zarzycki adamadam@mistral-elast.com.plpisemne, konsekutywnetechniczne/mechanika
 Halinahalina@textservice.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultanicznewszystkie poza medycyną i informatyką
NORWESKI    
 Borówka Anna Zofiaazb@vis.plprzysięgłeróżne 
 Czaban Władysławw@czaban.netprzysięgłe pisemneogólne, ekonomia, prawo
PORTUGALSKI    
 Schneider Mariamschneider@btbs.com.plkonsekutywne, pisemnefinanse, bankowość, prawo, IT, patenty, medyczne, budownictwo
ROSYJSKI    
 Basiński Marianec.mbasinski@pro.onet.plpisemnetechnika (mechanika, elektryka, robotyka, budownictwo, informatyka)
 Dąbkowska Eugeniaedabkowska48@gmail.comkonsekutywne, symultaniczne, pisemnekultura, różne, nie techniczne ani medyczne
 Jędrzejewska Swietłanaswietlana.jedrzejewska@gmail.compisemnepolityka, kultura, technika, budownictwo, turystyka
 Kulaichuk Sviatlanaarie@vp.plpisemne, konsekutywnetechnika, prawo, IT, ekonomia, bankowość, energetyka
 Łucewicz-Napałkow Maryjamaryja.l@wp.plsymultaniczne, konsekutywne, poświadczone, pisemneprawo, medycyna, ekonomia etc.
 Ordon-Krzak Monikam.ordon@onet.plkonsekutywne, symultaniczne, przysięgłe, pisemnepolityka, historia, sztuka, kultura, biznes, prawo, energetyka, transport
 Sobczak Jarosławsobczak@pro.onet.plsymultaniczne, konsekutywne, pisemnebankowość, bezpieczeństwo i obronność, energetyka, organizacje pozarządowe, prawo i administracja, tematyczne wizyty studyjne i turystyka, związki zawodowe
SERBSKI    
 Dobrołęcki Piotrdobrolec@warman.com.plpisemnehistoria i rynek książki
 Vencl Dubravkovencl@wp.plpisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, ekonomia, sztuka, polityka, związki zawodowe
 Woźniewska-Melnik Annaannawozniewska@wp.plpisemne
SŁOWACKI    
 Janus Urszulaurszula.janus@janus-pl.comprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultaniczneprawo, ekonomia, farmacja, kultura
 Mroczek Izabelaizabela.mroczek@perfekcyjniepoczesku.plpisemneprawo, medycyna
 Sikora-Chmielewska Irenairena.chmielewska@post.pl
Irena.m.chmielewska@gmail.com
pisemne, konsekutywne, symultaniczneteatr, sztuka, administracja, historia, socjologia, nauki humanistyczne
SZWEDZKI   
 Czarniawska Barbarabarbara.czarniawska@gri.gu.sepisemnenauki społeczne i literatura piękna
 Lipińska-Derlikowska Magdalenam.derlikowska@gmail.compisemne (tylko SV – PL)język ogólny
TURECKI    
 Chmielowska Danutadchmielowska@uw.edu.plpisemne, konsekutywne, symultaniczneróżne
UKRAIŃSKI    
 Łucewicz-Napałkow Maryjamaryja.l@wp.plsymultaniczne, konsekutywne, poświadczone, pisemneprawo, medycyna, ekonomia etc.
WĘGIERSKI    
 Lang Zofiazofia.lang@outlook.comkonsekutywne i pisemnehandlowe, ekonomiczne dot. elektrowni i informatyki
 Piotrowiak Krzysztofkrzysztof.piotrowiak123@gmail.compisemne, konsekutywnetechnika, elektronika, mechanika
WŁOSKI   
 Coleschi Mirkomirko.coleschi@gmail.comustne konferencyjne symultaniczne i konsekutywneUE
 Czarniawska Barbarabarbara.czarniawska@gri.gu.sepisemnenauki społeczne i literatura piękna
 Glaser-Schuhl Elżbietae.glaser@btforum.plprzysięgłe, pisemne, konsekutywne, symultanicznebiznes, finanse, księgowość, technologie, budowlane, motoryzacyjne, środowisko, zdrowie
 Heliasz Ryszardheliasz@interia.plpisemnewszystkie
 Łozińska Małgorzatamargaritamargarita1@gmail.comsymultaniczne, konsekutywnegospodarka, polityka, życie społeczne i in.
 Schneider Mariamschneider@btbs.com.plpisemnefinanse, bankowość, prawo, IT, patenty, medyczne, budownictwo
 Żdżarska Annamultum@multum.bizprzysięgłe, pisemne, konsekutywneprawo, literatura, technika